Hyarchis

#Animacija #IT #Dirbtinis intelektas Hyarchis

„Hyarchis Regtech & Compliance Solutions“ apima tris dirbtinio intelekto įrankius, kurie padeda finansinėms tarnyboms nuolat kintant reguliavimo aplinkai ir spaudžiant laikytis reikalavimų.

Viešojo transporto edukaciniai video

#Edukacija #Viešasis transportas #Judu Susisiekimo Paslaugos

Siekiant gerinti viešojo transporto keleivių kultūrą ir skatinti draugišką elgesį keliaujant autobusais ir troleibusais "Susisiekimo paslaugos" užsakė sukurti seriją edukacinių filmukų. Žaismingai perteikiama aktuali tematika – kodėl svarbu nebūti „zuikiu“, kaip atsiskaityti perkant bilietą iš vairuotojo ir kitos pamokančios istorijos.

Inovatyvus medicinos prietaisas

#2D animacija #Medicina #Diabetas JSC Diabetes

Novatoriškas neinvazinis medicinos prietaisas namuose, skirtas periodiškai įvertinti temperatūrą naudojant termovizorių, siekiant nustatyti uždegimo požymius pėdose.

Pressera

#StopMotion #Dropshipping #spausdinimo paslaugos Pressera

Kai „Pressera“ kreipėsi į mus sukurti prezentacinį vaizdo klipą, kad paaiškintume, kokia yra jų „dropship“ paslaugų platforma, pagalvojome, kad jų užsakymas būtų tobulas „stop-motion“ klipas, o karpymas ir klijavimas iš popieriaus neabejotinai yra viena iš mūsų mėgstamiausių technikų.

LCV Solution by Ruptela

#2D animacija #Automobiliai #Sekimas Ruptela

Pažangus GPS sekimas mašinoms ir lengviesiems komerciniams automobiliams. Jis skirtas transporto priemonių sekimui ir gali atlikti pažangias užduotis - skaityti borto kompiuterio duomenis (CAN), skaityti gamintojo specifinius OBD duomenis, stebėti vairuotojo elgesį, valdyti degalus ir kt.

Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas

#2D animacija #Valstybė #Saugumas LR saugumo departamentas

Valstybių atsparumas grėsmėms priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau vienas svarbiausių - tai visuomenės informuotumas, sutelktumas ir domėjimasis aplinka. Todėl visiems besidomintiems mūsų valstybei kylančiais iššūkiais pristatome kasmetinį Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą. Šįkart ne tik raštu, bet ir vaizdu.

Svenheim

#Pristatomasis video #Baldų konfiguratorius #Biuras Svenheim

Vaizdo klipas pristatantis pažangiausią, tačiau lengvai naudojamą biuro baldų konfigūratorių.
Tai puikus pasirinkimas, kai tikrai didžiuojatės naujuoju įrankiu ir norite vizualiai paaiškinti visas naujas savybes ir privalumus. „Svenheim“ yra gerai žinomas baldų gamintojas Skandinavijoje.

Unipark

#Stop motion #Transportas #Stovėjimo aikštelė Modus Group

Stopkadriniai vaizdo klipai nėra lengvas animavimo stilius, tačiau šis filmukas turėjo būti įdomus ir lengvas - tiek pat, kiek ir pati parkavimo programėlė. Protingi žmonės parkuojasi protingai!

Inovacijų šalis

#PRISTATOMASIS VIDEO #LIETUVA #TIPOGRAFIJA Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Lietuva gali didžiuotis daugybe dalykų. Čia yra žvilgsnis į kai kuriuos iš jų. Korporatyvinis stilius maišytas su popierinėmis miniatiūromis, o tipografija papildo savo švaria vizualia struktūra.

Swedbank

#Aiškinamasis video #Verslas #Bankininkystė Swedbank

Šiuo projektu buvo siekiama glaustai ir paprastai pristatyti bendrą mokėjimų eurais erdvę SEPA, o susiskaldžiusias nacionalines mokėjimų eurais rinkas paversti viena vidaus rinka. Tai pervedimų standartas, naudojamas Europos Sąjungoje. Šioje erdvėje visi mokėjimai eurais vyksta tokiomis pačiomis sąlygomis tiek šalies viduje, tiek kitose Europos valstybėse, esančiose SEPA erdvėje.

Higiena

#Stopkadrinė animacija #Origami #Higiena Kauno Visuomenės sveikatos biuras

93 lankstiniai iš popieriaus ir 504 darbo valandos praleistos kuriant šį "stop-motion" vaizdo klipą. Nustebsite sužinoję, kiek žmonių praleidžia rankų plovimą. Ar tikrai darai tai teisingai?

Step 2 dream

#ANIMACIJA #VERSLAS #ASMENINIS TOBULĖJIMAS Vision OrgaNice

Aiškindami verslo sėkmės modelį, manome, kad sklandu ir paprasta yra animacijai priskiriami raktiniai žodžiai. Šis filmukas su mielais animaciniais personažais skirtas damoms, kurios nori sekti savo svajonę - žingsnis po žingsnio;)

Midas

#2D animacija #mokslininkai #istorija Vilniaus Universitetas

Smalsumas galėjo užmušti katę, tačiau tai taip pat įkvėpė puikių idėjų. Pristatome mokslininkams skirtą duomenų bazę "Midas", kurios istoriją geriausia papasakoti išmintingai. Pažiūrėkite šį filmuką, kad įsitikintumėte patys!

Regula

#2D animacija #Energija #Katė Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Ar ryškus ir spalvingas taip pat gali būti ir minimalus? Žinoma, kai reikia paaiškinti, iš kur atsiranda elektra. Ten taip pat šiame filmuke yra katė.

Pocket Films © 2021

Dirbkime kartu

Norėdami pradėti savo projektą, papasakokit mums apie jį.